خانه / پرده تزیینی / پخش عمده پرده های تزیینی

پخش عمده پرده های تزیینی

پخش عمده پرده های تزیینی ایرانی و خارجی در سراسر کشور با قیمت مناسب صورت گرفته است تا مشتریان بتوانند پرده دلخواه منازل خود را با نازلترین قیمت ممکن تهیه کنند.

پرده هایی چون کریستال، هندی، حصیری از نمونه های بارز پرده های تزیینی هستند. در کل پرده اصلی ترین نقش را در تکمیل دکوراسیون منزل به عهده دارد.

پخش عمده پرده تزیینی

خرید و فروش پرده های حصیری

قبل از اینکه برای خرید پارچه پرده ای اقدام کنید، سایت های اینترنتی مختلف ما را چک کنید و از نمونه های مختلف آن ها دیدن کنید. در یک فرصت مناسب، این نمونه‌ها را با رنگ دکوراسیون منازل و همچنین خواسته ی مورد نظر خود مقایسه کنید و سعی کنید که پارچه‌ی مناسبی را برای پرده انتخاب کنید که با نمای داخلی ساختمان هماهنگی کاملی داشته باشد. حتی می‌توانید جهت انتخاب جنس و طرح مناسب با مشاوران ما در بخش پخش عمده پرده مشورت کنید.

نکته ای که باید بیشتر از همه برای انتخاب یک پارچه پرده خوب در نظر بگیرید، آن است که پرده  را در طول روز در جلوی نور مستقیم نگه دارید و عکس العمل پرده را در مقابل شرایط مختلف ببینید. می توانید با اضافه کردن پارچه های مختلف نظیر انواع والان ها شرایط را دقیقا بر وفق مراد خود بکنید.

پخش عمده پردهپخش عمده پرده های تزیینی ایرانی

پرده های تزیینی هم در نوع ایرانی و هم خارجی در بازار موجود می باشند. برخلاف تصور عموم پرده های تزیینی ایرانی بسیار باکیفیت تر نمونه های خارجی خود هستند. در این بخش میخواهیم شما را با چند نکته در مورد انواع پرده آشنا کنیم:

  1. پارچه ی پرده حریر به دلیل داشتن تراکم پایین، برای فضاهایی که به نور پردازی بیشتر نیاز دارند انتخاب مناسبی هست و به همین دلیل  در بیشتر موارد از آنها در اتاق های نشیمن، اتاق خواب ها و حتی آشپزخانه ها استفاده می‌کنند.
  2. پارچه ی پرده حریر و دانتل به خاطر دارا بودن بافت و شکلهای خاص و متنوع هستند، این باعث شده است که به صورت ترکیبی نمای بسیار زیبا و شیک داشته باشند و به عنوان اولین انتخاب برای اتاق های نشیمن محسوب شوند.
  3. پارچه ی پرده کتان و ساتن، تراکم بالایی دارند و به همین دلیل نور آفتاب را از خود عبور نمی‌دهند. استفاده از کتان و ساتن باعث می‌شود که پرده نیازی به زیر پرده نداشته باشد اغلب اوقات از آن ها در اتاق خواب ها و اتاق کودک استفاده می کنند.

پخش عمده پرده تزیینی

جهت سفارش انواع اقسام پرده های موجود با گردو پخش عمده پرده ماندگار در تماس باشید.

 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
بهرام سرخابي اصل
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09146160172
پست الکترونيکي:pardesara100@yahoo.com