خانه / پرده پذیرایی / فروش انواع مدل پرده های جدید پذیرایی ساده

فروش انواع مدل پرده های جدید پذیرایی ساده

فروش انواع مدل پرده های جدید ایرانی و خارجی مخصوص پذیرایی و اتاق خواب و سایر قسمت های منزل به روش ساده اینترنتی در فروشگاه های پرده ماندگار فعال تر از پیش، آماده ی ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

یک سایت پرده فروشی خوب باید باید بتواند تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه ی انواع پارچه های پرده ایی و انواع مدل های دوخت آن اعم از ساده و سلطنتی و سایر مدل های ایرانی و خارجی پاسخگو باشد. ما با داشتن خیاطان مجرب تمامی نیازهای شما عزیزان را در این زمینه برطرف خواهیم کرد.در ادامه ی این خبر شما را با انواع مدل های پرده آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

فروش انواع مدل پرده

مدل های جدید پرده سلطنتی

همانطور که در تصویر بالا میبینید بعضی از مشتریان ما خواهان استفاده از پر د های سلطنتی در منازل خود هستند. پرده های این منازل متشکل زیر پرده، تور، دکور و والان و کتیبه می باشد. رنگ این پرد ه ها متناسب با مبلمان خانه انتخاب می شود. در ترکیب رنگ پرده های توری و والان ها باید دقت زیادی کرد. انتخاب اشتباه کل دکوراسیون را بهم خواهد ریخت. جهت خرید و فروش انواع مدل پرده منازل با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

فروش انواع مدل پرده

فروش انواع مدل پرده ساده

و اما مشتریانی که داوطلب طرح های ساده هستن: این دسته از مشتریان دوستدار سادگی هستند. یک طرح و رنگ ساده متناسب با سایر دکوراسیون های منزل خود انتخاب کرده و پنجره های خانه شان را می آرایند. در این شرایط مبلمان خانه نیز باید در طرح ها و مدل های ساده باشند.

فروش انواع پرده

پرده لاله واژگون

پرده ای که در عکس بالا مشاهده میکنید طرح لاله واژگون است. اسم این طرح از روی گل های لاله ی واژگون برگرفته شده است.از این نمونه نیز در تمامی قسمت های خانه می شود استفاده کرد. اکثر مشتریان در بخش اپن آشپزخانه هایشان از این مدل استفاده می کنند.برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی فروش انواع مدل پرده با ما در ارتباط باشید.

منبع: پرده ماندگار

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
بهرام سرخابي اصل
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09146160172
پست الکترونيکي:pardesara100@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پرده های پذیرایی

قیمت انواع طرح و رنگ پرده های پذیرایی

پرده های پذیرایی در انواع طرح و رنگ های بسیار زیبا تولید می شوند و …