خانه / پرده حریر / فروش استثنایی پرده حریر ترک

فروش استثنایی پرده حریر ترک

فروش استثنایی پرده حریر ترک با جنسی فوق العاده اعلا و انواع اقسام طرح و رنگ به صورت اینترنتی در سایت های گروه شرکت های ماندگار به مناسبت نزدیک شدن به سال نو آغاز شد.

تولیدی های پرده ایرانی فعالیت های خود را در زمینه تولید پرده باکیفیت زیاد کرده اند ولی باید اعتراف کرد که پرده های ترک کیفیت خیلی خوبی دارند. پرده های ایرانی خیلی مرغوب تر از نمونه های چینی آن هستند. در دوخت پرده های چینی متوجه می شویم که اکثرا طرح های آنها کج هستند و پرده بعد از دوخت خیلی بی ریخت دیده می شود.پس در انتخاب جنس پرده های منازل خود دقت زیادی به خرج دهید که بعدا پشیمان نشوید.

 

فروش استثنایی پرده

انواع پارچه های پرده ای ترک

 

تولیدی های پرده ترک انواع مختلف پرده ها را تولید میکنند. پرده های ترک در انواع اقسام مدل ها، رنگ ها، طرح ها و ابعاد تولید می شوند.برای مثال می توان به

  1. پرده شانل
  2. پرده حریر ساده
  3. پرده حریر طرح دار
  4. پرده حریر خامه دوزی
  5. پرده زبرا
  6. پرده رول دراپه
  7. پرده مخمل کبریتی
  8. پرده ساتن
  9. پرده مخمل حاشیه دار
  10. پرده ریسه

و انواع مختلف دیگر اشاره کرد.

 

 

فروش استثنایی پرده حریر

 

 

فروش استثنایی پرده حریر ترک در ایران

با افزایش قیمت دلار قیمت پرده های وارداتی ترک نیز افزایش یافته است. ما سعی در آن داریم که با تولید پرده های مشابه با نمونه های ترک کشورمان را بی نیاز از واردات این پرده ها بکنیم. هرچند می دانیم که تقاضای پرده ترک بین ایرانیان ادامه خواهد داشت. براساس این موضوع شرکت ماندگار با استراتژی های خاص خود سعی در پایین نگه داشتن قیمت پرده حریر ترک کرده است.

 

فروش استثنایی پرده حریر

 

 

جهت اطلاع از نحوه ی خرید و ارسال این پرده ها با ما در ارتباط باشید. مشاورین فروش ما راهنمای شما در تمام زمینه های پرده اعم از دوخت و نصب و اجرا می باشند. خریدی مطمعن برای مشتریان عزیزمان آرزومندیم.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
بهرام سرخابي اصل
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09146160172
پست الکترونيکي:pardesara100@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارچه پرده حریر الگانت

فروش پارچه پرده ای حریر الگانت

فروش پارچه پرده ای حریر الگانت اعلا ایرانی و تورک با قیمت های مناسب و …