خانه / پارچه پرده / خرید پارچه پرده ای توری مناسب

خرید پارچه پرده ای توری مناسب

پارچه پرده ای توری، بسیار سبک و شیک، با قیمت مناسب در فصل تابستان بیشتر از سایر فصول خرید و فروش می شود. پارچه پرده ای تور به دلیل نازک پودن به زیر پرده ای هم نیاز دارند.

پارچه پرده ای توری در رنگ های مختلف و شاد تولید می شوند. انتخاب پارچه یکی از سخت ترین قسمت ها در انتخاب پرده منزل است. پارچه‌ ای که انتخاب می‌کنیم، تعیین می‌کند که تا چه مدتی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. اگر یک پارچه سنگین انتخاب کنید، ممکن است موقع حرکت دادن و کشیدنش به ریل پرده آسیبوارد کند پس در استفاده از پرده های ضخیم باید به قدرت ریل مورد استفاده در آن دقت کرد. ولی کار با پارچه سبک راحت‌تر است و شکل اولیه خود را بیشتر حفظ می کنند.

 خرید پارچه پرده ای توری مناسب

فروش عمده پرده توری تولینت

پرده توری تولینت جدید ترین و پرطرفدارترین نوع توری های اخیر است. این پرده ها با جنس توری در انواع قابی و صدفی تولید می شوند. بیشتر به عنوان پرده پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر به بازار پرده فروشان سر بزنید، پارچه های پرده ای مختلفی با طراحی های زیبا به چشمتان می خورد. طرح ها و رنگها و جنس های بسیاری وجود دارند. ولی اکثرا فقط می‌توان از آنها به عنوان پرده تزیینی استفاده کرد. انتخاب این نوع پرده ها برای منازل به فاکتورهای مختلف بستگی دارد و زیبایی فقط یکی از دلایل انتخاب آن ها است. اگر از قشنگی آن ها بگذریم، مواردی مانند مقدار پارچه مورد نیاز،چوب ریل استفاده شده در نصب آن، آویزهای نصب شده برای دکورهای آن و روش های دوخت مختلف دیگر فاکتورهایی هستند که در این انتخاب باید مورد توجه قرار بگیرند.

خرید پارچه پرده ای توری مناسب

خرید پارچه پرده ای توری مناسب اتاق خواب

بعضی از پارچه های پرده ای توری به خاطر طرح های خاصی که دارند، فقط مناسب اتاق خواب ها هستند. و ممکن است استفاده از این طرح ها در قسمت پذیرایی خانه از قشنگی دکوراسیون آن قسمت بکاهد. پس باید در انتخاب طرح و رنگ پرده و محل نصب آن دقت کافی را داشته باشید که بعد متحمل شدن هزینه ها از انتخابتان پشیمان نشوید و با نگاه کردن به پرده منزلتان لذت ببرید.

مشاوران فروش ما آماده ارایه ی هرگونه مشاوره در انتخاب طرح، رنگ و مدل مناسب دوخت پرده برای شما مشتریان عزیز می باشند. به ما اعتماد کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
بهرام سرخابي اصل
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09146160172
پست الکترونيکي:pardesara100@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پرده کرپ اسکاچی

قیمت پرده کرپ اسکاچی براق

قیمت پرده کرپ اسکاچی براق، نسبت به نمونه های مشابه آن مانند پرده های حریر …